selamlar..

arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. bildiğimiz dünyanın bilinmediklerine kürek çekersek, zihnimizi,kalemimizi,fikirlerimizi ifade noktasında esnek ve optimist olursak madde ve mana dünyamızın gelişme ve değişmesinde sürat kaydedeceğini düşünüyorum. unutmayalım, "düşünürler herkesin düşündüğünü ...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 1 gönderen malaga
  • 1 gönderen safinaz
  • 1 gönderen c0LD
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 05-01-2008, 23:52 #1
    malaga Mesajlar: 9
    arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. bildiğimiz dünyanın bilinmediklerine kürek çekersek, zihnimizi,kalemimizi,fikirlerimizi ifade noktasında esnek ve optimist olursak madde ve mana dünyamızın gelişme ve değişmesinde sürat kaydedeceğini düşünüyorum. unutmayalım, "düşünürler herkesin düşündüğünü hiçkimsenin düşünmediği düşüncelerle düşündüler.." güzel başlık,konu ve yorum dileklerimle..selamlar...

alptraum bunu beğendi.
  2. Alt 05-01-2008, 23:57 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Aleyküm Selam,hoşgeldiniz
    O zaman düşünceleriniz kaleminizden aksın,karşılıklı sığ fikirlerden kurtulup ufuklarımızı genişletelim

malaga bunu beğendi.
  3. Alt 05-01-2008, 23:59 #3
    malaga Mesajlar: 9
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Aleyküm Selam,hoşgeldiniz
    O zaman düşünceleriniz kaleminizden aksın,karşılıklı sığ fikirlerden kurtulup ufuklarımızı genişletelim

umarım, söylediğiniz gerçekleşir..

4. Alt 05-02-2008, 00:04 #4
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    malaga´isimli üyeden Alıntı
    arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. bildiğimiz dünyanın bilinmediklerine kürek çekersek, zihnimizi,kalemimizi,fikirlerimizi ifade noktasında esnek ve optimist olursak madde ve mana dünyamızın gelişme ve değişmesinde sürat kaydedeceğini düşünüyorum. unutmayalım, "düşünürler herkesin düşündüğünü hiçkimsenin düşünmediği düşüncelerle düşündüler.." güzel başlık,konu ve yorum dileklerimle..selamlar...

oldukça ihtişamlı bi giriş olmuşş..hoşgeldiniz

malaga bunu beğendi.
  5. Alt 05-02-2008, 00:13 #5
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Aleykum selam

Hosgeldiniz. gelisiniz hayirlara vesile olur insallah

malaga bunu beğendi.
  6. Alt 05-02-2008, 16:25 #6
    serkaan001 Mesajlar: 269
    Aleykümselam. Hoşgeldiniz Sefalar Getirdiniz.
    Herkesin Düşündüğü Fakat Düşündüğünün Farkında Olamadığı Düşünceleri Sizden Bekliyoruz
    .
    SELAMETLE KALIN.

7. Alt 05-03-2008, 01:56 #7
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125

.............

8. Alt 05-23-2008, 22:23 #8
    vdoganer Mesajlar: 9
    arkadaşlar nasılız bakalım?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.