Duman Grubu Allah'ın (Celle celaluhu) Ayeti İle Dalga Geçti

"...Gerçekte Allah onlarla alay eder de, azgınlıklarında onlara fırsat verir."(Bakara Süresi) Kutsalı olmayan kutsala saygıyı bilmez....

Ağaç Şeklinde Aç23Beğeni

1. Alt 12-10-2009, 20:54 #91
    Ziyaretci
    Kayıtsız Üye Mesajlar: n/a
    "...Gerçekte Allah onlarla alay eder de, azgınlıklarında onlara fırsat verir."(Bakara Süresi)

Kutsalı olmayan kutsala saygıyı bilmez.

2. Alt 12-14-2009, 15:17 #92
    Bediüzzaman26 Mesajlar: 183
    Bilmiyorum böyle terbiyesiz şeylere bile güzel diyenler Allah bilir nolacak? O kendisini anladı. Bu Türk gençliği nolacaksa artık. Hayırlısıyla....

3. Alt 01-26-2010, 21:08 #93
    Ziyaretci
    asgaard´isimli üyeden Alıntı
    nette dolanırken sans eseri girdim buraya daha dogrusu google'da cıkan 1-2 satır guldurdu beni girdim. ey sözde muslumanlar bilmezmisiniz musluman birine musluman değil demek ve hakkında atıp tutmak en buyuk gunahlardan biridir.tamam hadi bunu bilcek kadar olgun değilsiniz yada bilmemek işinize geliyo,kabul.ayrıca Dumanı istediğiniz kadar elestirin daha 1 hafta önce focada binlerce kişi gösterdiki it ürür kervan yürür.(alınmayın kişisel bi hakaret yok,atasözü böyle)hem adamlar ateist olsa kimi ilgilendirir,yada dumanın sarkısındaki gibi ; iyide sanane!!! böyle basit seylerden tartısma cıkarmak hosunuza mı gidiyor yoksa provakatör müsünüz bilmem ama yanlıs yoldasınız. ha bir de dumanı kaldıramıyorsunuz merak ediyorum gorgoroth bizim ülkemizin grubu olsaydı napcaktınız, tekbir getirip binlerce kişi dalardınız heralde,suru mantıgı ne diyim Allah akıl fikir versin,gerci Allah vermiştir kesin de siz kullanmıyorsunuzdur neyseki kullananlar var

Siz neden bahsediyosunuz. Yok adam ateistse sanane kendi görüşüdür seni ilgilendirmez istediğini söyler sen karışmazsın diye. Eğer bunları siz sölüyorsanız aynı kefedesinizdir. Müslüman bir ülkede neyi kastedersen kastetsin kutsal değerlerimizle dalga geçiliyorsa işte o zaman karışırım. Karışmayanda defolsun gitsin bu ülkeden!

4. Alt 02-04-2010, 21:52 #94
    Bediüzzaman26 Mesajlar: 183
    Allah akıl fikir versin! İnşallah sonradan anlarlar ama çok geç olmuş ve gençlikleri ellerinden gitmiş olacaktır!

5. Alt 03-16-2010, 04:31 #95
    Ziyaretci
    Belki yanlış bi yoruma söz açabilcek birşey ama bunu düşünürken birçok yabancı grubun hiç çekinmeden doğrudan küfürlü sözleri vardır önce onları engellememiz daha doğru olmaz mı???

6. Alt 05-22-2010, 11:37 #96
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    slm siz bu duman grubnu destekliyorsunuz ve onun şarkısı reyting yapıyor siz dinledikçe onlar reyting kazanıyor

7. Alt 06-09-2010, 04:18 #97
    Ziyaretci
    rabia03 Mesajlar: n/a
    allah islah etsin !! vallahi aciorum jha su kafirleree !!

8. Alt 06-09-2010, 04:31 #98
    Ziyaretci
    rabia03 Mesajlar: n/a
    Derya_d´isimli üyeden Alıntı
    Sırf sizin bu yazdıklarınız yüzünden duman zaman gazetesine röpörtaj verdi. Hepimiz müslümanız diye açıklama yaptılar daha kimseye laf söylemek düşmez. Ve ihlas suresinin kurandaki en güzen ve en anlamlı surelerden biri olduğunu söylediler şarkı sadece siyasete yönelik din sömürüsü yapan partileri eleştirme amacıyla yazılmış bi şarkı. İhlas suresini eleştirmek dalga geçmek kimsenin haddine düşmez dumanda böyle bişe yapmadı kendinize gelin lütfen ! alın gazeteyide okuyun yazıyor orda müslümanım diyen bir insana nasıl ateist bilmem ne diyebiliyosunuz !

pardon ama goz boyuyolar bole bi sarki cikarsinlar sonrda 'hepimiz muslumaniz desinler' iyi valla millet dinimize kufur etsinler ardindan hayranlarim azalmasin die hemen bi reportaj yapmak insanlari kandirmak cok kolayy yazikk sanada kandirildin hemen yuttun bu salaklara helall !! hem icki icen adamdan sen ne beklersin ?? icki icenden ayyastan musluman olurmu sence youtube'a gir bak adamin ne olduguu bellii sonradaa reportaj verdi sole verdii demeyin kardesim '' dumain ne mal olduguu bellii kandirilma sende MUSLUMAN kardesiimm hem siyasete yonelik bi sarki olmustaa neden ihlas suresinden alinmis peki baska sozmu yoktaa ?? siyasete kufurle sarki yapsinn daha ii jha ne demek bu lem yelid lop yutarr tovbee ya rabbim allah islah etsin diorum

9. Alt 06-25-2010, 13:35 #99
    Ziyaretci
    Duman Grubu Türkiyenin en önemli müzik Grubudur tartışmasız.
    Ve asla korkak değillerdir.Diğerleri gibi
    Eğer böyle birşey yapsalardı açık yüreklilikle söylerlerdi.
    DİBİNE KADAR DUMAN ULAN.
    İnsanları asılsız bir şekilde Duman aleyhine kışkırtan albümün boykota uğramasını sağlayan siyasi iktidar takipçilerini lanetliyorum asıl ben.

10. Alt 06-27-2010, 14:49 #100
    Ziyaretci
    Elimde olsaydı, en zehirli duman ile Duman'ı boğar, bununla yetinmeyerek onu boğazlardım.

ALLAH'ın ayetiyle dalga geçmeye nasıl cüret gösterir. Ne yalan söyleyeyim. Hz.Ömer (ALLAH

ondan razı olsun) bugün olsaydı, Duman'ın kellesini çoktan uçurmuştu. Ama bakıyorum ki

kimse çıkıp birşey diyemiyor medyada...