Evvel Zaman İçinde / Dünyanın En Güzel Masalları 1 - Tarık Demirkan - Ana Fikri

Evvel Zaman İçinde / Dünyanın En Güzel Masalları 1 - Tarık Demirkan - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Masal kitapları, hayal gücünün ve zekanın gelişimine büyük katkıda bulunduğu için, çocuk gelişiminde çok önemli bir yere sahiptir. Tarık Demirkan ın en güzel dünya masallarını derleyerek hazırladığı ve Feridun Oral ın resimleriyle zenginleşen Evvel Zaman İçinde, çocukları eğlendirerek eğitirken, onlara büyüleyici bir dünyanın kapısını aralıyor... ... Read more

02-13-2011 14:45 - yazan Misafir son yazılan Mesajı göster
Bakış - Ela Yetkin - Ana Fikri

Bakış - Ela Yetkin - Ana Fikri

Yayınevi: Cinius Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Duygularıma tercüman olan bu ilk kitabımda, anılarımdan ve denemelerimden bölümler bulacaksınız. Denemelerimin konuları genellikle soyut kavramlar olup, siz sevgili okuyucularımın duygularıyla örtüşmeyebilir. An- cak ben, bu maddi dünyada, manevi değerlere sahip olunması gerektiğini savunanlardanım. Her insan, bedeniyle, zihniyle ve ruhuyla birbiriyle benzeşmeyen çok özel bir varlıktır. Ve... Read more

02-13-2011 14:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Da Vinci Şifresi Kurmacası - Ben Witherington - Ana Fikri

Da Vinci Şifresi Kurmacası - Ben Witherington - Ana Fikri

Yayınevi: Kariyer Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Elinizdeki kitap, gerçek olduğu iddia edilen fakat tamamen kurgusal olan Da Vinci Şifresi kitabında değinilen ve nasıl bir niyetle yapıldığı bilinmeyen bazı hataların dinbilimsel ve mantıksal bir düzeltmesi niteliğindedir. Yazar, zihinlere yanlış biçimde yerleşebilecek son derece hayati hataları dinbilimsel verilere dayandırarak analiz etmektedir. Kitabı okurken "Hakikaten!" gibi... Read more

02-13-2011 14:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hayatınıza Yer Açın - Elaine St. James - Ana Fikri

Hayatınıza Yer Açın - Elaine St. James - Ana Fikri

Yayınevi: Ganj Kitap Basım Tarihi: Nisan 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hayatınıza yeterince yer açtığınızı düşünüyor musunuz? Düzenli olarak doğada vakit geçirebiliyor musunuz? Sanatla ilgilenmek için zamanınız var mı? Toplum ve çevreniz için en son ne zaman katkıda bulundunuz? Sağlıklı kalabilmek için kaliteli ve yeterli egzersize zamanınız var mı? Keyif aldığınız ve yeterince zaman ayırdığınız bir hobiniz var mı? Düzenli olarak ve gerektiği kadar uyuyor... Read more

02-13-2011 14:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gördüm, Dokundum ...ve Sevdim - Halim Bahadır - Ana Fikri

Gördüm, Dokundum ...ve Sevdim - Halim Bahadır - Ana Fikri

Yayınevi: Neden Kitap Basım Tarihi: Ekim 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Görmeden aşık olur mu insan, gözümüzle gördüğümüz müdür sevdiğimiz, yoksa ruhuna dokunabildiklerimizi mi severiz?! Sevilene dokunamayınca, geceler boyu onun hayaliyle ruhunun karanlık koridorlarına dalmaz mı insan... Bir kış günü ateşlere bulanmaz mı... Yolcu değil miyiz hepimiz, başkalarının hayatlarının yolcuları... Gece vakti çimenlerin üzerine uzanmış yıldızları seyrederken tüm... Read more

02-13-2011 13:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bilgi Yönetim Stratejileri ve Girişimcilik - Mehmet İnce - Ana Fikri

Bilgi Yönetim Stratejileri ve Girişimcilik - Mehmet İnce - Ana Fikri

Yayınevi: IQ Kültür-Sanat Yayıncılık Basım Tarihi: Aralık 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ülkeleri geri, örgütleri geleceksiz bırakan nedenlerin başında bilgiye ve bilgi yönetimine karşı takınılan tutumlar gelmektedir. Stratejik düşünen örgüt ve ülke yöneticileri gerçek zenginliklerin fabrika binalarında, doğal kaynaklarda ya da ürünlerde değil; çalışanlarında, onların sahip olduğu bilgi ve yeteneklerinde, bilgilerini paylaşma ve değere dönüştürme... Read more

02-13-2011 13:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Beşiktaş Kartpostal Kitabı - Kollektif - Ana Fikri

Beşiktaş Kartpostal Kitabı - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık Basım Tarihi: Haziran 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 8 Kartpostal Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

02-13-2011 13:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Harry Potter / Poster Kitabı - Kollektif - Ana Fikri

Harry Potter / Poster Kitabı - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 12 Poster ve bir DEV poster. Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

02-13-2011 13:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çin Falı - Gülten Suveren - Ana Fikri

Çin Falı - Gülten Suveren - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Zaman dilimlerinin belirtildiği en eski takvim Çinlilerin Ay takvimidir. Bu takvimi yaptırtan da İmparator Huang TL dir. Gökyüzünü incelemeye meraklı olan imparator, yönetiminin 61. yılında bilginlerine emir vererek bunu yaptırmıştır. Yalnız Ay takvimi bildiklerimizden epey farklıdır. İbranilerin ve Arapların kullanmış olduğu takvimde, marttan başlamak üzere sırasıyla on iki ay bulunuyordu.... Read more

02-13-2011 12:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çoklu Zeka Kuramına Göre Oyunla Eğitim - Caner Onay - Ana Fikri

Çoklu Zeka Kuramına Göre Oyunla Eğitim - Caner Onay - Ana Fikri

Yayınevi: Nobel Kitap Basım Tarihi: Ekim 2008 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Bu çalışmada, beden eğitimi derslerinin temel taşlarından biri olduğuna inanılan ve uygulama alanında hala eksik kaldığı düşünülen oyun kavramı, çoklu zekâ kuramı ile bağdaştırılmaya çalışılmıştır. Kitapta, çoklu zekâ ve oyun kavramı, çoklu zekâ ve bireysel sportif uygulamalar, sınıf içi ve dar alan oyunları, sportif branşlara hazırlayıcı oyunlar ve konuyla ilgili daha pek... Read more

02-13-2011 12:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gölge Kadın - Nalan Tuntaş - Ana Fikri

Gölge Kadın - Nalan Tuntaş - Ana Fikri

Gölge Kadın - Nalan Tuntaş - Özeti, Gölge Kadın Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Şenocak Yayınları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Anıların içinde yaşayan yalnız bir kadının duygu yüklü yaşamı; içe dönüklüğü, itilmişliği, unutulmuşluğu, karabasanları... Kendini toplumdan soyutlayan Aslıhan'ın bastırılmış cinselliği, çaresizliği, umutsuzluğu onu nereye kadar götürecektir?Londra, İstanbul ve Mardin'den İzmir'e uzanan üç aykırı yaşamın... Read more

02-13-2011 12:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gladyo ve Ergenekon - Doğu Perinçek - Ana Fikri

Gladyo ve Ergenekon - Doğu Perinçek - Ana Fikri

Gladyo ve Ergenekon - Doğu Perinçek - Özeti, Gladyo ve Ergenekon Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Kaynak Yayınları Basım Tarihi: Kitap Türü: Gladyo, Türkiye'de kaç merkez değiştirdi, ama Perinçek düşmanlığını değiştirmedi.Perinçek Gladyo'yu yalnız açık ve gizli iktidarıyla değil, kanlı tertipleriyle, işkencehaneleriyle, yargılamalarıyla, psikolojik savaşıyla tanıdı ve tanıttı.40 yıllık birikim bu kitapta.Emperyalist sistemin 21. yüzyıl devletinin... Read more

02-13-2011 11:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ermiş / Gezgin - Halil Cibran - Ana Fikri

Ermiş / Gezgin - Halil Cibran - Ana Fikri

Yayınevi: Parşömen Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2008 Kitap Türü: Roman / Edebiyat HALİL CİBRAN DAN İKİ ESER BİRARADA ERMİŞ Halil Cibran, Yakın, Orta ve Uzakdoğu nun geleneksel öğretileriyle Batı düşüncesini karşılaştırmış, bireysel ve toplumsal olgulara çeşitli sentezler getirmiştir. Yapıtlarında şiirsel bir anlatım kullanmış, Doğu düşüncesini Batı diliyle yazmıştır. Bu nedenle Cibran ın eserlerini okuyanlar, bir bakıma Peygamberler in kitaplarını... Read more

02-13-2011 11:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dünyadan Kuş Sesleri - Les Beletsky - Ana Fikri

Dünyadan Kuş Sesleri - Les Beletsky - Ana Fikri

Yayınevi: NTV Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat NTV Yayınları, dünyanın en ilginç 200 kuşunun, ses örnekleriyle tanıtıl-dığı bir kitap çıkarıyor. Dünyadan Kuş Sesleri, Kuzey ve Güney Amerika dan Avustralya ya, Asya dan Afrika ve Okyanusya ya kadar, altı kıtanın en sıradışı ve en çarpıcı kuşlarını biraraya getiri-yor. Kuşların özgün seslerini içeren dijital ses çalarıyla benzerlerinden ayrılan bu kitap, kuş gözlemcileri ile... Read more

02-13-2011 11:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Epigramlar - Marcus Valerius Martialis - Ana Fikri

Epigramlar - Marcus Valerius Martialis - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Martialis ya da tam adıyla Marcus Valerius Martialis, yazdığı epigramlarla yalnız Roma nın değil, tüm batı edebiyatının en seçkin şairlerinden biri sayılıyor. Epigramlarının gücü şiirsel parlaklıklarından, dil üstünlüklerinden daha çok döneminin Roma yaşamını keskin bir gözlemle ve tam bir sözünü esirgemezlikle vermesinden kaynaklanıyor. Tam anlamıyla bir Roma Günlük Yaşam... Read more

02-13-2011 11:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Devrim İçin Savaşmayana Komünist Denmez - Fidel Castro - Ana Fikri

Devrim İçin Savaşmayana Komünist Denmez - Fidel Castro - Ana Fikri

Yayınevi: Yar Yayınları Basım Tarihi: Mart 2008 Kitap Türü: Önemli uluslararası yankıları olan bu söylev, «13 Mart»ın onuncu yıldönümünde, Fidel Castro tarafından Havana Üniversitesi nde verilmiştir. 13 Mart Batista diktatörlüğüne karşı verilen savaşta, Başkanlık Sarayı üzerine yapılan saldırının tarihidir. Emperyalist basın ve ABD etkisindeki Latin Amerika gazeteleri, bu söylevi Küba ile Sovyet hükümetleri arasında bir uçurum ve Küba nın diğer Latin Amerika... Read more

02-13-2011 11:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Balık Çiftlikleri ve Çevre - Çağatay Güler - Ana Fikri

Balık Çiftlikleri ve Çevre - Çağatay Güler - Ana Fikri

Yayınevi: Yazıt Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat BALIK ÇİFTLİKLERİ VE ÇEVRE Diğer "Çağatay Güler" Kitapları: 1. Hastane Çevre Sağlığı

02-13-2011 10:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Erdem Öyküleri / Kalemden Kalbe - Ali Ünlü - Ana Fikri

Erdem Öyküleri / Kalemden Kalbe - Ali Ünlü - Ana Fikri

Yayınevi: Esra Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İnsanı diğer varlıklardan üstün kılan, onu değerli yapan erdemdir. Öyleyse erdem nedir? Erdemli olmak; her zaman doğru ve dürüst kalabilmek. Erdemli olmak; kötülüğe iyilikle karşılık vermek, öfkesini yenebilmektir. Erdemli olmak; sevgi ve şefkati tüm insanlara cömertçe sunabilmek; yaratılanı Yaratan dan ötürü sevebilmektir. Diğer "Ali Ünlü"... Read more

02-13-2011 10:01 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hayatınızı Toplayın / Dağınıklık Avcıları - Katherine Gıbson - Ana Fikri

Hayatınızı Toplayın / Dağınıklık Avcıları - Katherine Gıbson - Ana Fikri

Yayınevi: Sinemis Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Dağınıklıktan arınmış parlak bir geleceğe hazır mısınız? Dağınıklık sadece fiziksel dünyanızı değil gürültü kirliliğinden finansal dağınıklığa stresli ilişkilere kadar hayatımızı etkiliyor. Eğer feng-shui ve benzeri diğer teknikleri kullandıysanız ve hala yaşamanızda bir düzen arıyorsanız bu kılavuz size hayatınızdaki dağınıklıktan kurtulmanın ve eviniz ile... Read more

02-13-2011 09:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hilye-i Hakani - Hakani Mehmed Bey - Ana Fikri

Hilye-i Hakani - Hakani Mehmed Bey - Ana Fikri

Hilye-i Hakani - Hakani Mehmed Bey - Özeti, Hilye-i Hakani Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Ufuk Kitapları Basım Tarihi: Ağustos 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hz. Peygamber (s.a.v.)in bir insan olarak, sahib olduğu fiziksel özelliklerinin anlatıldığı eserlere hilye adı veriliyor. Osmanlı-Türk edebiyatında, bu tür çalışmalar ayrı bir önem taşıyor. Osmanlı dîvan şairlerinden Hâkânî Mehmed Bey e ait Hilye-i Hâkânî adlı eser, Ufuk Kitapları... Read more

02-13-2011 09:31 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bir Ülkeye Resmi Sevdiren Deha ; Çallı - Gürbüz Azak - Ana Fikri

Bir Ülkeye Resmi Sevdiren Deha ; Çallı - Gürbüz Azak - Ana Fikri

Yayınevi: Evreca Publishing Basım Tarihi: Nisan 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bir Ülkeye Resmi Sevdiren Deha Çallı "Çözülmez bir hadisedir, alın yazısıdır resim. Bilenler bilir, her resimde sanatkarın ölüp ölüp dirilişi vardır. Ve yüzyıllar ötesiyle mekik dokuyuşları. Resim büyüktür..." İbrahim Çallı Bir resim dehasının yaşamı kaleme alınırsa... Osmanlı nın son dönemlerinde, Kurtuluş Savaşına, istanbul dan Paris e uzanan bir yaşam yolculuğu... Read more

02-13-2011 09:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cezayirli Gazi Hasan Paşa - Ali Rıza İşipek - Ana Fikri

Cezayirli Gazi Hasan Paşa - Ali Rıza İşipek - Ana Fikri

Yayınevi: Boyut Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Deniz Tarihimize YolculukAli Rıza İşipek tarafından kaleme alınan Cezayirli Gazi Hasan Paşa , sadrazamlıktan Anadolu valiliğine, seraskerlikten Kaptanı-ı Derya lığa kadar birçok devlet kademesinde önemli görevler alan Gazi Hasan Paşa nın yaşam öyküsü ve yapıtlarından oluşan kapsamlı bir eser.19 Mart 1790 da vefat eden Gazi Hasan Paşa, mal varlığının büyük çoğunluğunu devlet... Read more

02-13-2011 09:11 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bahara Kadar Bekle, Bandini - John Fante - Ana Fikri

Bahara Kadar Bekle, Bandini - John Fante - Ana Fikri

Yayınevi: Parantez Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Nereye şimdi, Bandini? Kısa bir süre önce, kırk beş dakika önce, Tanrı şahidi, bir daha asla dönmemek üzere hızla inmişti o yolu. Kırk beş dakika-bir saat bile değil, ama çok kötü şeyler olmuştu ve sonsuza dek unutmayı umduğu o yolu geri yürüyordu şimdi. Maria, ne yaptın? Svevo Bandini, yüzünü kanlı bir mendille gizlemiş; kar taneleriyle konuşarak Dul Hildegarde nin evine giden... Read more

02-13-2011 08:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Darbeler ve Türk Basını - Hayati Tek - Ana Fikri

Darbeler ve Türk Basını - Hayati Tek - Ana Fikri

Yayınevi: Bilge Oğuz Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Türk Basınının 37 yıla sığdırılan dört askeri darbe ve sayısız darbe teşebbüslerine karşı takındığı tavrı analiz ettiğimiz "Darbeler ve Türk Basını" adlı çalışmamızın amacı; cuntaları tarih önünde bir kez daha mahkum etmek, darbeleri alkışlayan gazeteleri bir kez daha teşhir etmek darbelerdeki sorumlulukları gün gibi aşikar olan siyasi kadroları aklamak ya da... Read more

02-13-2011 08:41 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Darbeler, Demirkırat lar Ve 27 Mayıs - Sadık Göksu - Ana Fikri

Darbeler, Demirkırat lar Ve 27 Mayıs - Sadık Göksu - Ana Fikri

Yayınevi: Anahtar Kitaplar Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Otuz İkinci yılında 27 Mayıs hala tartışılıyor. Özellikle 1991 baharın da Mehmet Ali Birand ın hazırlayıp sunduğu "DEMİRKIRAT BELGESELİ", televizyonda yayımlanmasının da etkisiyle, geniş kitlelere maloldu ve büyük tartışmalara yolaçtı. Dizinin ardından yapılan "Açıkoturum" ise tartışmaya başka boyutlar kattı. İşte bu yapıt, DEMİRKIRAT BELGESELİ yle... Read more

02-13-2011 08:31 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Foster - Arredamento Mimarlık - Ana Fikri

Foster - Arredamento Mimarlık - Ana Fikri

Yayınevi: Boyut Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "...Son yıllarda mimarlık dünyasında hayalle gerçekliğin yolları hem kesişiyor, hem de ayrılıyor. Foster gibi, hayal edileni teknisitesi ile düşünebilen ve gerçekştirebilen mimarların yeri de giderek sağlamlaşıyor. Müşteriyle, sanayiyle, uzmanlar ağıyla birlikte çalşımak da giderek kaçınılmaz oluyor. Hem bir anlamda zanaatkarlığı sürdürmek, hem de çağdaş toplumsal ve mesleki... Read more

02-13-2011 08:21 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Ben Galatasaraylım - Sevin İzgü - Ana Fikri

Ben Galatasaraylım - Sevin İzgü - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Babam; "Bak oğlum," dedi, "derslerini başar, seni maça götüreceğim."Uf... Hem de büyük maça!.. Kupa maçına!..Babamın boynuna atıldım. Nasıl başarmam? Babam beni maçla ödüllendirmese de, dersime çalışacağım. Ama şimdi daha bir istekle, daha bir sevinçle sarılıyorum kitaplarıma... Diğer "Sevin İzgü" Kitapları: 1.... Read more

02-13-2011 08:12 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Çıkartmalı Dünya Atlası - Uğur Bülent Sertçelik - Ana Fikri

Çıkartmalı Dünya Atlası - Uğur Bülent Sertçelik - Ana Fikri

Yayınevi: Bulut Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Her ülkenin belirgin birkaç özelliğinin ve bayraklarının yer aldığı bu sıra dışı atlasla çocuklara eğlenceli coğrafi ve kültürel bilgileri vermeyi amaçladık. 130 adet çıkartmanın yer aldığı bu kitapta; çocukların kitabın ortasında yer alan çıkartma bölümünden numaralanmış resimleri bulup makasla keserek, yine haritalar üzerinde eş olarak numaralanmış yerlerine yapıştırması... Read more

02-13-2011 07:41 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bayraklaşan Spor Hayatım - Yaşanmış Günler - Hüsamettin Yılmaz - Ana Fikri

Bayraklaşan Spor Hayatım - Yaşanmış Günler - Hüsamettin Yılmaz - Ana Fikri

Bayraklaşan Spor Hayatım - Yaşanmış Günler - Hüsamettin Yılmaz - Özeti, Bayraklaşan Spor Hayatım - Yaşanmış Günler Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: IQ Kültür-Sanat Yayıncılık Basım Tarihi: Nisan 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Türk Silahlı Kuvvetleri nde çeşitli okullarda ve birliklerde otuz yıl beden eğitimi öğretmenliği, spor subaylığı, idareciliği yapmış.1959 yılında İngiltere Kraliyet Spor Okulu nda okumuş, birçok ülkelerin... Read more

02-13-2011 06:51 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
En Güzel Kıssa ve Gerçekleşen Rüya - Latif Erdoğan - Ana Fikri

En Güzel Kıssa ve Gerçekleşen Rüya - Latif Erdoğan - Ana Fikri

Yayınevi: Nil Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1997 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yusuf kıssasında anlatılan yol, muvaffakiyete doğru götüren ve neticede muvaffakiyete endiren yol, benimm yolumdur. Bu yolda kuyuya atılma vardır. Bu yolda köle gibi satılma vardır. Bu yolda, perde perde mihnet ve çilenin verasında cereyan eden imtihanlara munzam olarak, iffet ve namusla apılan imhitanlar da vardır. Bu yolda hapishane, bu yolda sürgün ve bu yolda memleketini terkedip, hicret etme... Read more

02-13-2011 06:42 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools