Güncel İthalat, İhracat ve Kambiyo İşlemleri - Salih Kaya - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 03-14-2011 (18:10)   Son Mesaj: 05-17-2011 (07:19)    Cevap: 1    Gösterim: 755  

03-14-2011

Güncel İthalat, İhracat ve Kambiyo İşlemleri - Salih Kaya - Ana Fikri

Yayınevi: Beta Yayınları
    Basım Tarihi: Mayıs 2008
    Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil

ÖĞR. GÖR. SALİH KAYA Avrupa Birliği ve Dünya Bankası Projelerinden Sorumlu Rektör Danışmanı Malatya Güzelyurt 1961 doğumlu, ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu ve Business School Nederland, Mast erciass Change Management dereceli Salih Kaya; Ziraat Bankası nda Kambiyo Memuru olarak başladığı bankacılığa, Osmanlı Bankası A.Ş. de Müfettiş Yardımcısı, II. Müdür, Müdür Yardımcısı, Genel Müdürlük Dış işlemler Müdürlüğü ve Osmanbey Şubesi (İstanbul) Şube Müdürü olarak devam etmiştir. Bankacılığın her kademesindeki (yoğunlukla Kambiyo, ithalat, İhracat ve Dış İlişkiler Departmanlarında) görevlerini takiben Trakya Üniversitesi nde Öğretim Görevlisi ve Rektörlük Dış ilişkiler Yöneticisi, Ankara Üniversitesi MYO da Öğretim Görevlisi, Bankacılık Bölüm başkanlığı ve ANKÜSEM Müdür Yardımcısı ve Dünya Bankası ÖSDP Proje Koordinatörlüğü görevlerini yürütmüştür. KOSGEB Ekonomik ve Strateji Planlama Süreç Danışmanı olarak da görev yapmıştır. Aynı zamanda, Dünya bankası projelerinde (İŞKUR Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Projesi, 1993-1996 - HTP Sağlıkta Dönüşüm Projesi, 2005-2006) Uzman Eğitici ve Finans Koordinatörü olarak görevler almıştır. MFİB (CFCU) da Bağımsız Değerlendirici ve AVRUPA BİRLİĞİ Gölbaşı Belediyesi Mesleki Eğitim Projesi Proje Koordinatörü /Uzman Eğitici olarak görev yapmıştır. Namık Kemal Üniversitesi Rektör Danışmanı olarak görev yapmaktadır."Uluslararası Bankacılık", "Uluslararası Bankacılık Uygulamaları", "Her Yönüyle Dış Ticaret" ve "AB Fonlarına Proje Nasıl Hazırlanır" (www.seckin.com.tr) adlı ders kitapları bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında ders, seminer, konferanslar ve yayımlanmış ders kitapları ve makaleleri bulunmaktadır.

Diğer "Salih Kaya" Kitapları:

1. Avrupa Birliği Fonları İçin Proje Nasıl Hazırlanır
    2. Avrupa Birliği Fonları İçin Proje Nasıl Hazırlanır

Güncel İthalat, İhracat ve Kambiyo İşlemleri - Salih Kaya - Ana Fikri Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  05-17-2011, 07:19

--->: Güncel İthalat, İhracat ve Kambiyo İşlemleri - Salih Kaya - Özeti

Alıntı:
    salih kaya ab egitim-Güncel İthalat, İhracat ve Kambiyo İşlemleri - Salih Kaya - Özeti

Salih Hocamıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

Saygılarımızla.
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci