Bana Çiçek Gönderme - Sandra Brown - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 03-02-2011 (03:30)   Son Mesaj: 03-02-2011 (03:30)    Cevap: 0    Gösterim: 1248  

03-02-2011

Bana Çiçek Gönderme - Sandra Brown - Özeti

Bana Çiçek Gönderme - Sandra Brown - Özeti, Bana Çiçek Gönderme Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Epsilon Yayınevi
    Basım Tarihi: Ocak 1999
    Kitap Türü:

Sandra Brown 1980' de yazdığı ilk kitabıyla en sevilen aşk romanı yazarları arasında yerini aldı. Takma adla yazdığı ilk romanları öyle çok beğenildi ki, hala yayımlanmaya devam ediyor. Şu anda kitaplarının toplam baskı sayısı 50 milyonu geçiyor. Kısa zamanda Hollywood' un ve kitap eleştirmenlerinin de dikkatini çeken yazarın en büyük özelliği, ihtiras kadar duygusallığı da vurgulaması. SAndra Brown yzarlığa başşlamadan önce, Amerikan halkının canlı yayınlardan tanıdığı bir televizyoncuydu. Eşi ve iki çocuğuyla birlikte Teksas' ta yaşamaktır. Bana Çiçek Gönderme Çok genç kosasını kaybetmiş olan Alicia Russel, etk başına, iki küçük oğluna bakmak için mücadelesi vermektedir. Bir daha başkasına bağımlı olmama konusunda kesin karar almıştır. Kamp yapmak için gittikleri yerde, ani bir fırtına bütün programlarını alt üst edince, bir yabancının davetini kabul etmek ve çocuklarıyla birlikte onun evine sığınmak zorunda kalır. Yakışıklı, çekici ve haififçe gizemli Pierce Reynolds, Alicia' nın çocuklarını, çok ihtiyaç duydukları bir ilgi yağmuruna tutar. Bu ilgiyi şaşkınlıkla izleyen genç kadına da bir erkek tarafından istenmenin nasıl bir şey olduğunu hatırlatır. Ancak, nasıl olduğunu anlayamadan kendisini Pier ce' in kollarında bulan Alicia, yakınlaşmak istediği anda bir dirençle karşılaşır. Genç adamın çocuklarının ihtiyaç duyduğu duygusal desteği sağlayamayacağı korkusuna kapılan genç kadın apar topar evine döner, ama aşkın yakıcı tuzağına düşmüştür. Beklenmeyen bir olay, Pierce' i yeniden hayatına sokunca, ondan vazgeçmeyeceğini anlar. Yaşadıkları, hayatta hiçbir şeyin garanti altında olmadığını öğrenmiştir ona.

Diğer "Sandra Brown" Kitapları:

1. Yarınlar İçin
    2. Sis Perdesi
    3. Yükselen Ateş Cep Boy
    4. Yeni Bir Hayat Cep Boy
    5. Kirli Oyun
    6. Yükselen Ateş
    7. Kaza Kurşunu
    8. Aşk Daima Kazanır

Bana Çiçek Gönderme - Sandra Brown - Özeti Yorumları