Afakanlarım Misafirliğe Geldiler - Başak Hekimoğlu - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 01-21-2011 (14:00)   Son Mesaj: 01-21-2011 (14:00)    Cevap: 0    Gösterim: 658  

01-21-2011

Afakanlarım Misafirliğe Geldiler - Başak Hekimoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Creative Yayıncılık
    Basım Tarihi: Ağustos 2005
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

"Erkekler Mars tan, kadınlar Venüs ten...Diyorlar ama,O zaman nereden türediBiz insan ırkı arasında sinsice dolaşarak oksijenimize ortak olan bu insanımsılar?Tek Hücrelileri Koruma Vakıflarında her gün göz göze geldiğimizi Tek Hücreli Şirket Organizmaları?Nereden Türedi bu Terlikimsiler... Amipler... Bu İTTHA ırkı?Onlarda Afakanlarımla beraber misafirliğe geldiler.Pek misafirperver olsam gerek, hala da dönmediler.Her an büyüyen korkularımla sesleniyorum sizlereYa gezegenimizi ele geçirmek gibi bir misyonları varsa bu tek hücrelilerin?Ya çok ve boş konuşarak insanoğlunun beyin hücrelerini yok etmeyi planlıyorlarsa?Geç olmadan kurutulmalı soyları.Bölünerek çoğalabildiklerini fark etmelerine az kaldı!Biraz benden, biraz sizlerden, biraz da tek hücrelilerden bahsettim.Yaşamı yap boz yaptım, parçaları ters taktım.Çok güldüm çok eğlendim.halarımın arasından dökülen gözyaşlarıma hapsettim Afakanlarımı Adları bende saklı...

Afakanlarım Misafirliğe Geldiler - Başak Hekimoğlu - Ana Fikri Yorumları