Ben Bir Fareydim - Philip Pullman - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 01-07-2011 (14:00)   Son Mesaj: 01-07-2011 (14:00)    Cevap: 0    Gösterim: 934  

01-07-2011

Ben Bir Fareydim - Philip Pullman - Özeti

Ben Bir Fareydim - Philip Pullman - Özeti, Ben Bir Fareydim Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: İthaki Yayınları
    Basım Tarihi: Eylül 2009
    Kitap Türü: Öykü / Edebiyat

'Ben bir fareydim' diye ısrar etmektedir Roger. Belki de bu doğrudur.Peki ya o şimdi nedir?Lağımlarda çılgınca dolanan korkunç bir canavar mı?Günlük Musibet Gazetesi bundan emindir.Bol para getiren bir panayır ucubesi mi?Bay Tapscrew'a göre öyledir.Dünya çapında bir sürüngen mi?Billy öyle olduğunu ummaktadır.Yoksa -her ne kadar bazı faresel alışkanlıkları olsa da- sadece sıradan küçük bir çocuk mudur? Sadece üç kişi buna inanmaktadır. Sadece bir kişi Roger'ın gerçekte ne olduğunu bilmektedir. Ve neyse ki, bir Fare-Çocuk'un hikâyesinden ziyade, o kişinin hikâyesi daha fazla gazete sattırabilir..."Hayata dair her şeyi bu kitapta, muhteşem bir anlatıcının kaleminden çıkan bu gayet insani hikâyede bulacaksınız." -The Bookseller-"Peri masallarının, hicvin, mizahın ve melodramın bir araya geldiği muhteşem bir hikaye..." -Guardian-

Diğer "Philip Pullman" Kitapları:

1. Kehribar Dürbün /Altın Pusula Karanlık Cevher Dizi
    2. Kehribar Dürbün
    3. Keskin Bıçak
    4. Keskin Bıçak - Karanlık Cevher Serisi 2. Kitap
    5. Keskin Bıçak / Altın Pusula Karanlık Cevher Dizisi 1. Kitap
    6. Keskin Bıçak / Altın Pusula Karanlık Cevher Dizisi 1. Kitap
    7. Kuzey Işıkları

Ben Bir Fareydim - Philip Pullman - Özeti Yorumları