Adım Adım Photo Shop 4.0 - Sabri Varol - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-21-2010 (19:10)   Son Mesaj: 12-21-2010 (19:10)    Cevap: 0    Gösterim: 667  

12-21-2010

Adım Adım Photo Shop 4.0 - Sabri Varol - Ana Fikri

Yayınevi: Sistem Yayıncılık
    Basım Tarihi: Ocak 1998
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Yeni versiyon 4.0 ın farklı özelliklerini de bulacağınız Adım Adım Photoshop, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmenizi sağlayacak yollar gösteriyor. 3.0 ve 4.0 kullanıcılarına ışık tutacak kitap, üç bölümden oluşuyor. Menü konutları ve araçlar ile özel efekt üretiminde öneme sahip channel, layer ve path paletlerinin kullanımını anlatan birinci yüzünü anlatıyor. Örnek çalışmaların adım adım uygulanmasını bol resimlerle gösteren ikinci bölüm, öğrendiklerinizle sihirli efekt dünyasına ulaşmanızı sağluyor. İkinci bölüme değerli ilginizi fazlaca ayırmanızı isterim, böylece benim tecrübelerime ve çalışma tekniğine kolayca sahip olabilirsiniz. Yeni versiyonun yeniliklerini bulacağınız üçüncü bölüm, 4.0 ın çok farklı biçime dönüşen kullanımında bir an önce hız kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kitabın sonundaki 3.0ve 4.0 ı kapsayan klavye kesitrmeleri listesini, hit listenize alacağınızdan eminim.

Diğer "Sabri Varol" Kitapları:

1. Painter
    2. Mac Püff-3

Adım Adım Photo Shop 4.0 - Sabri Varol - Ana Fikri Yorumları