Göz rengin karakterini yansıtıyor   Konuyu açan: Dr.saglik   İlk Mesaj: 03-16-2012 (13:09)   Son Mesaj: 03-21-2012 (22:35)    Cevap: 10    Gösterim: 925  

03-16-2012

Göz rengin karakterini yansıtıyor

Göz renklerinden karakter analizi yapan uzmanların çıkardığı sonuçlar gerçekten çok şaşırtıcı. Eğer sinirli, neşeli ya da kırılgansanız bu hemen gözlerinize yansıyor! Nasıl mı?

Ela gözlü olanlar
    Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir, gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur. Aslında çok daha yumuşak başlı, daha anlayışlı olmaları gerekmektedir.

Kahverengi gözler

Aslında bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sırlarini açıklamalarıdır.

Mavi gözlüler

Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelişmiş olan, eli açık, değişimlerin kendilerini korkutmadığı kişilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapıları nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.

Siyah gözlü olanlar

Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kişilerdir. Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça çok güçlüdür. Onlar karşılarındaki insanları daima idare etmek isterler.

Yeşil gözlüler

Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapilari vardir. Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılış da olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı bilirler.

Kurşuni mavi gözler

Şairane tabiatların, romantik huyların göstergesidir. Pratik işlerde başarılı olamazlar. Hayalci, dalgın bir hayat sürerler.

Göz rengin karakterini yansıtıyor Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  03-17-2012, 00:26

→ Göz rengin karakterini yansıtıyor

Saçma kelimesini kullanmak istemiyorum ama hakikaten saçma,dünyada kaç milyon -belki milyar- kahverengi gözlü insan var,hepsini aynı kefeye koymuş oluyor bu sözler,aynı burçlar gibi, topunu sevmezdim zaten.
    HiLaLNuRu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) HiLaLNuRu

Permalink - Mesaj no 2  03-17-2012, 20:06

HiLaLNuRu´isimli üyeden Alıntı
    Saçma kelimesini kullanmak istemiyorum ama hakikaten saçma,dünyada kaç milyon -belki milyar- kahverengi gözlü insan var,hepsini aynı kefeye koymuş oluyor bu sözler,aynı burçlar gibi, topunu sevmezdim zaten.

Kahverengi gözlüyüz ve yazılanı beğenmedik
    çirkinkız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) çirkinkız

Permalink - Mesaj no 3  03-20-2012, 20:03

bana burclarda cok sacma geliyor burdada insanlari göz rengi olarak 6 bölmüsler sacma
    tuerkraider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) tuerkraider

Permalink - Mesaj no 4  03-20-2012, 20:08

tuerkraider´isimli üyeden Alıntı
    bana burclarda cok sacma geliyor burdada insanlari göz rengi olarak 6 bölmüsler sacma

Burçlar çok çok çok doğru.Hatta herkese bana burcunu söyle sana kim olduğunu söyleyebilirim diyebilirim
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz

Permalink - Mesaj no 5  03-20-2012, 21:10

safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Burçlar çok çok çok doğru.Hatta herkese bana burcunu söyle sana kim olduğunu söyleyebilirim diyebilirim

100 tane cümle sıralanırsa elbet bir tanesi tutar.hiç inanmadım burçlara zaten

Permalink - Mesaj no 6  03-20-2012, 21:14

100 tane cümle sıralanırsa elbet bir tanesi tutar.hiç inanmadım burçlara zaten

Sıralanmış 100 cümlenin 99'u tutarsa inanırsın,bu sebepten inanıyorum.Bu arada burç özelliklerini kastediyorum.Fal kısmı değil ki hiçbir fala inanmam,falsız a kalırım

Permalink - Mesaj no 7  03-20-2012, 21:26

tamam merak ediyorum benim özelliklerim ne :D koç burcuyum .

Permalink - Mesaj no 8  03-20-2012, 21:27

Ya da vazgeçtim sakın söyleme,insanın beyni biraz acayip,okuduğum karakter kalıbına sokmaya çalışabilirim kendimi,ki zaten burçların esprisi de burda,eğer gerçekten inanıyorsan,öylesindir.

Permalink - Mesaj no 9  03-20-2012, 21:29

Ya da vazgeçtim sakın söyleme,insanın beyni biraz acayip,okuduğum karakter kalıbına sokmaya çalışabilirim kendimi,ki zaten burçların esprisi de burda,eğer gerçekten inanıyorsan,öylesindir.

Olsun ben yinede vereyim

http://www.muhakeme.net/koc-burcu-21...an-t97583.html