Facebook ;da Muhakeme.net ait bir grub açılsın mı ?

Evet arkadaşlar normalde böyle bir sey yapmayı düşünüyorum ama yaparsak eğer ilgi durumu nasıl olduğunu merak ettigim için ilk muhakeme.net ailesine sormayı gerek duyuyorum..! Eğer grub açılırsa eğer destek çıkan ...

?

Facebookta muhakeme.net grubu açılsın mı

1. Alt 12-31-2009, 02:12 #1
    Fani 06 Mesajlar: 794
    Evet arkadaşlar normalde böyle bir sey yapmayı düşünüyorum ama yaparsak eğer ilgi durumu nasıl olduğunu merak ettigim için ilk muhakeme.net ailesine sormayı gerek duyuyorum..!

Eğer grub açılırsa eğer destek çıkan olur mu açılsın mı ?

alptraum ve Bediüzzaman26 bunu beğendiler.
  2. Alt 12-31-2009, 02:31 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Varsa böyle yigitler neden olmasin. Her zaman destek gösteririm insaallah.

Fani 06 ve Bediüzzaman26 bunu beğendiler.
  3. Alt 12-31-2009, 13:24 #3
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Varsa böyle yigitler neden olmasin. Her zaman destek gösteririm insaallah.

Eyvallah abi inşallah allah yüzümüzü karara çıkarmaz.. !!!

Bediüzzaman26 bunu beğendi.
  4. Alt 12-31-2009, 14:26 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Internette hersey istikrar ister. Uzun bir sürectir umarim SIKILDIM deyip birakilmaz

5. Alt 12-31-2009, 18:08 #5
    Bediüzzaman26 Mesajlar: 183
    Ve bu da bize üye kazandırır. Ve kendimizi Facebook'a tanıtmış oluruz. Zaten ben de üyeyim faceye. Destek veririm.

6. Alt 01-01-2010, 00:33 #6
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Internette hersey istikrar ister. Uzun bir sürectir umarim SIKILDIM deyip birakilmaz

Evet süre isteyen bir sey olduğunun farkındayım ama sonuçta sıkıldım gibi bir olayım olsa şuan burda olmam :-)

Birde vakit buldukça paylaşmak güzeldir..

kendi adıma bir cevap vermek istedim....

7. Alt 01-01-2010, 15:57 #7
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    sagopa_27´isimli üyeden Alıntı
    Evet süre isteyen bir sey olduğunun farkındayım ama sonuçta sıkıldım gibi bir olayım olsa şuan burda olmam :-)

Birde vakit buldukça paylaşmak güzeldir..

kendi adıma bir cevap vermek istedim....

olur neden olmasin.

ama kardesim bir cümle yanlis olur " vakit buldukca paylasmak güzeldir"

vakit buldukca paylasmayi burdada yapiyoruz zaten. eger buraya vakit bulamiyorsak face nasil vakit bulacagiz sorusu aklimdan geciyor :D (eger ben yanlis anladiysam kusura bakma )

8. Alt 01-01-2010, 19:17 #8
    yabanGülü´isimli üyeden Alıntı
    olur neden olmasin.

ama kardesim bir cümle yanlis olur " vakit buldukca paylasmak güzeldir"

vakit buldukca paylasmayi burdada yapiyoruz zaten. eger buraya vakit bulamiyorsak face nasil vakit bulacagiz sorusu aklimdan geciyor :D (eger ben yanlis anladiysam kusura bakma )

Est. ablacım neden yalnış anlayım görüşleri açıklamak benim için güzel bir seydir görüşünü açıkladıgın içinde tsk ederim

ama söyle bir sey var dünya da en cok bulduğumuz internet sayfalarından biri suan facebook

insanların coğu zamanı facebookta geçiyor

facebookta grub açma sebebimizi de söyleyim

muhakeme.net tanıtım ve üye sayısı fazlaşması konuların cevap sayılar artması sohbetin ve görüşlerin sayısı daha fazla olması istiyoruz.. benim amacım bu Ben Suan işten cıktıgım için vakit buldukça dedim :-) ama merak edilecek bir sey olmadıgını söyleyim grub açılmadan önce video yükleyecek kişi resim şiir özel sözler. ve grub başında duracak kişileri belirleyecegiz muhakeme.net sitesinden deil ama takılmak isteyen olursa eger facebook ta ben grubun bir yöneticisi olmak istiyorum diyen olursa yok demem :-)

umarım çok konuşmuş olmam tskler... saygılarımla..

yabanGülü bunu beğendi.
  9. Alt 01-02-2010, 17:09 #9
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Benim facebook la alakam yok katılım göstermem ama neden olmasın o kadar grup var birde muhakeme olsun.

10. Alt 01-02-2010, 18:03 #10
    xyzt Mesajlar: 384
    3 kişi açılsın demiş , 2 kişi ilgilenmiyorum demiş

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.