Öğrencilere ücretsiz saç kesimi   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 01-09-2011 (21:07)   Son Mesaj: 01-09-2011 (21:07)    Cevap: 0    Gösterim: 803  

01-09-2011

Öğrencilere ücretsiz saç kesimi

Öğrencilere ücretsiz saç kesimi

Adıyaman Yerel Eşitlik Eylem Planı (AYEEP) çerçevesinde Adıyaman Belediyesi bünyesinde kurulan Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu'nun düzenlediği etklinlikte, İndere İlköğretim Okulu öğrencilerine ücretsiz saç kesimi hizmeti verildi

Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu kurulması için yoğun çaba harcayan AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ayla Pektaş, komisyon üyeleri Servet Solgun, Sevgi Kıran, Hacere Gül ve İsmihan Demir'le birlikte İndere Köyüne gitti. İndere İlköğretim Okulu Müdürü Zeynal Abidin Devren ile bir süre görüşen komisyon üyeleri, okulun sorunları ve çözümleri konusunda fikir teatisinde bulundu
    Fikir alışverişinin ardından İndere İlköğretim Okulu öğrencilerinin Motif Kuaför Salonu sponsorluğunda ücretsiz saç kesimleri yapıldı. AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ayla Pektaş, "Adıyaman Belediye Başkanımız Necip Büyükaslan'ın katkısıyla hayata geçirdiğimiz Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonumuz, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İndere İlköğretim Okulumuzdaki çocuklarımızın saç kesimlerini ücretsiz yaparak, hem okulumuzu tanımak, hem köyümüzü yakından görmek, hem de kadın-erkek fırsat eşitliği konusunda bir şeyler aktarmak üzere buradayız" dedi.

Öğrencilere ücretsiz saç kesimi Yorumları